snowboarding

Zapsaný spolek Local parks z.s. působí již od od roku 2011 v oblasti rozvoje snowboardingu.

SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE - ÚSEK SNOWBOARDINGU

Ve spolupráci se svazem lyžařů ČR a Karlovarským krajem zajišťuje spolek Local Parks činnost sportovního centra mládeže - úseku freestyle snowboadingu. O co jde?

V našem sportovním teamu sdružujeme mladé, nadějné sportovce - snowboardisty ve věku 10-18let jimž zajišťujeme co možná nejlepší tréninkové podmínky a závodní činnost. Sportovci mohou čerpat řadu výhod mezi které spadá možnost využívat celosezónní permice ve skiareálech Klínovec a Boží Dar - Neklid, ale i Tirolcard, umožňující využívat přes 90 lyžařských resortů v Tirolsku. Členům teamu dále zajišťujeme suchou přípravu v tělocvičně pod vedením profesionálního trenéra, soustředění v zahraničí, výjezdy na závody Českého poháru ve snowboardingu, závody evropského poháru a další. Během zimní sezóny pak pravidelné tréninky na sněhu v Krušných horách. Sportovci služeb využívají na základě členství, projekt je financován Karlovarským Krajem a Svazem lyžařů ČR.

Mezi nejvýznamnější úspěchy našich sportovců patří tituly mistrů a mistryň ČR z let 2014 - 2016, úspěšná umístění na závodech evropských pohárů a seriálu Valley Ralley.

Jak se stát členem?

členství v teamu nevzniká automaticky po zaplacení členského příspěvku, členem se může stát pouze aktivní, již pokročilý, snowboardista/ka ve věku 10-18 let, který má předpoklady a chuť věnovat se aktivně freestyle snowboardingu (skoky, zábradlí, triky).

pro bližší informace kontaktujte filip@localparks.cz

pro méně pokročilé, či zcela začínající snowboardisty nabízíme program ve spolupráci s božídarskou profesionální snowboardovou školou Yettischool

SNOWPARK NEKLID

Dlouhodobě zajišťujeme chod snowparku Neklid ve spolupráci se skiareálem Boží Dar - Neklid a sponzory snowparku Horsefeathers clothing a Nitro snowboards.